Pirkimo sąlygos

El. parduotuvės valdytoja Beata Tiškevič (MB Beatati, registracijos kodas: 305735010, elektroninio pašto adresas: labas@beatati.com), informuoja:

 • Bendrosios sąlygos
  1. Šios naudojimosi sąlygos (toliau – Sąlygos) taikomos naudojimuisi www.beatati.com svetaine (toliau – Svetainė), kuri priklauso Beatai Tiškevič, MB Beatati, į.k. 305735010, Pylimo g. 5-4, Vilnius, Lietuva (toliau – Beatati).
  2. Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine turite būti susipažinę su šiomis Sąlygomis, ypač, jeigu naudojatės patarimais apie susijusiais su fizine ir psichine sveikata. Naudodamiesi šia Svetaine patvirtinate, jog esate susipažinę su šiomis Sąlygomis ir įsipareigojate besąlygiškai laikytis jų ir bet kurių kitų sąlygų ar politikų.
  3. Šios sąlygos turi tokią pačią teisinę galią kaip ir sutartis sudaryta tarp jūsų ir Beatati.

 

 • Straipsniai ir garso įrašai
  1. Beatati puslapyje yra talpinami straipsniai, garso įrašai, nuomonės, įžvalgos, kurios yra nurodytų autorių intelektinė nuosavybė.
  2. Jų turinyje gali pasitaikyti informacijos susijusios su emocine ar fizine sveikata. Nepaisant to, kad mes stengiamės užtikrinti pateikiamo turinio kokybę, prieš priimdami sprendimus dėl savo emocinės ar fizinės sveikatos, jūs privalote pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
  3. Svetainėje jums yra suteikta galimybė komentuoti straipsnius ir garso įrašus. Jūsų pateikiamuose komentaruose negali būti:
   1. necenzūrinės leksikos
   2. įžeidžiančių komentarų
   3. tautinę, rasinę, religinę ir kitą neapykantą skatinančių komentarų
   4. grasinančių komentarų
   5. reklamos.
 • Prekių pardavimas
  1. Kiekvienos Beatati parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės parduotuvėje.
  2. Beatati prekės, nurodytos parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių. Prekės taip pat gali neatitikti jūsų subjektyvių lūkesčių.
  3. Užsakymo metu nurodytos kainos taikomos visoms prekėms ir paslaugoms. Kainos nurodytos eurais ir apima šiuo metu taikomą įstatymuose numatytą PVM ir neapima pašto ir pakavimo ar kitų papildomų paslaugų, jei nėra aiškiai sutartos alternatyvos.
  4. Galimi apmokėjimo būdai: banko kortele (suvedus jos duomenis), el. bankininkystė. Visi mokėjimai yra apsaugoti.
  5. Pateikus užsakymą ir jį apmokėjus gausite el. laišką jūsų nurodytu el. paštu. Taip pat el. laiškas bus išsiųstas, kai prekės bus atiduotos kurjeriui. Dėl siuntos numerio prašome kreiptis el. paštu labas@beatati.com.
  6. Paprastai užsakymą (kai jis priimtas) galite atšaukti dėl bet kokios priežasties iki išsiuntimo dienos. Jei per šį laiką atšauksite sutartį, visi jūsų atlikti mokėjimai bus grąžinti per 30 dienų.
  7. Jei nesate patenkinti jūsų pasirinktomis prekėmis, galite jas grąžinti per 14 dienų nuo gavimo. Beatati gali jums pasiūlyti grąžinamąją išmoką iki 30 d.d., priklausomai nuo jūsų banko terminų, jei produktas bus grąžintas visiškai puikios būklės, nenaudotas ir su originalia nepažeista/nepraplėšta pakuote. Prekės grąžinimo adresas: Savanorių pr. 176E, Vilnius arba į nurodytą paštomatą. Pirmiausia, informuoti apie norimą grąžinti prekę el. paštu labas@beatati.com. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
  8. Prekių pristatymas atliekamas siunčiant produktus jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą paštomatą. Galimi pristatymo būdai į paštomatus: Omniva, LP EXPRESS (pristatymas per 1-2d.d.), SmartCase (pristatymas tą pačią darbo dieną užsakius iki 14val.). Galimi pristatymo būdai kurjeriai iki jūsų nurodyto adreso: DPD ir LT POST (pristatymas priklauso nuo pasirinktos šalies, svyruoja nuo 3 iki 14 d.d.). Jūs garantuojate ir nurodote, kad su užsakymu buvo pateiktas visas ir teisingas pristatymo adresas. Jei dėl neteisingų pristatymo adreso duomenų atsiranda papildomų pristatymo išlaidų, jūs prisiimate jų išlaidų atsakomybę.
  9. Pristatymą atlieka trečiosios šalys, kurios veikia pagal savo sąlygas. Beatati nėra atsakingi už trečiųjų šalių veiksmus. Mes neatsakome už pristatymą ir vėlavimą dėl force majeure aplinkybių. Force majeure aplinkybėmis laikomos karas, riaušės, aukštesnės institucijos trukdžiai, pramoniniai ginčai, streikai ar lokautai, žaliavų ar energijos trūkumai, taip pat neišvengiami eksploatavimo ar transporto sutrikimai, pvz., elektros energijos tiekimo sutrikimai, gaisras, potvyniai arba neigiamas transportavimo oro poveikis.
  10. Ką daryti pirkėjui, kuris negali prisijungti/neveikia prieiga prie nuotolinių kursų? Susisiekti el. paštu labas@beatati.com.
 • Intelektinės nuosavybės teisės
  1. Visas turinys, įtrauktas į Svetainę, įskaitant, bet neapsiribojant  produktais, vaizdais, nuotraukomis, prekių ženklais, muzika, garsais, vaizdo įrašais, dokumentais, piešiniais, skaičiais, logotipais, meniu, tinklalapiais, grafika, spalvomis, schemomis, dizainu, yra Beatati ar trečiųjų šalių nuosavybė ir yra saugoma nacionalinių ir tarptautinių autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės įstatymų. Jūs negalite atgaminti, skelbti, platinti, rodyti, modifikuoti, kurti išvestinių darbų iš Svetainės turinio ar jo dalies be išankstinio, aiškaus, raštiško Nebegėda sutikimo.
  2. Beatati turi išimtinę teisę savo nuožiūra leisti ar uždrausti bet kokį atgaminimą, skelbimą, platinimą, rodymą, modifikavimą, išvestinių kūrinių kūrimą ar naudojimą bet kokiu būdu, visiškai ar iš dalies, turinį.
 • Dovanų kuponai
  1. Beatati siūlo dovanų kuponus, kurie yra Svetainėje siūlomų prekių ir paslaugų kuponai. Jie siunčiami elektroniniu paštu el. pašto adresu, nurodytu nedelsiant užpildant užsakymą. Mes nesiūlome fizinių dovanų kuponų.
  2. Dovanų kuponai negali būti grąžinti, pakeisti grynaisiais pinigais ar kreditu į sąskaitą.
  3. Dovanų kuponai galioja 12 mėnesių nuo nupirktos dienos. Dovanų kortelių atšaukti ar grąžinti negalima.
 • Klientų aptarnavimas
  1. Iškilus klausimams ir (arba) problemoms, susijusioms su Svetaine, su Beatati galite susisiekti el. paštu labas@beatati.com. Mes padarysime viską, ką galime, ir atsakysime kaip įmanoma greičiau.
 • Prieinamumas ir atsakomybė 
  1. Nors dedame visas paslaugas, kad Svetainė būtų prieinama 24/7, mes neprisiimame atsakomybės, jei dėl techninių priežasčių bus negalima užtikrinti nepertraukiamo Svetainės prieinamumo.
  2. Beatati atsako tik už tokius tiesioginius nuostolius, jei jo teisinis atstovas arba vienas iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjas) pažeidė esminę sutartinę prievolę arba jei nuostoliai atsirado dėl didelio Beatati, jo teisinio atstovo ar vieno iš jo atstovų (bet ne paslaugų teikėjų) aplaidumo ar ketinimų.
 • Alternatyvus ginčų sprendimas 
  1. Bet koks ginčas, susijęs su Svetaine, turi būti išspręstas jūsų ir Beatati derybomis el. paštu labas@beatati.com.
  2. Tuo atveju, jeigu ginčas kyla tarp jūsų ir paslaugų teikėjo, mes, nors neprisiimame jokios atsakomybės, galime jums padėti išspręsti kilusį ginčą.
  3. Jei ginčo neįmanoma išspręsti pirmiau minėtu būdu, jis išsprendžiamas naudojant Europos Komisijos valdomą elektroninio ginčų sprendimo platformą. Šioje platformoje taip pat galite rasti daugiau informacijos apie vartotojų teises, ginčų sprendimą ir nacionalinį kontaktinį centrą savo šalyje.
 • Baigiamosios nuostatos
  1. Beatati turi teisę visiškai arba iš dalies perduoti bet kokias sutartis sudarytas su jumis ar paslaugų teikėjais.
  2. Šios Sąlygos gali būti vienašališkai Beatati keičiamos ar atnaujinamos iš anksto jums nepranešus. Todėl kiekvieną kartą, kai užsisakote paslaugas ar perkate prekes turite susipažinti su šiomis Sąlygomis.
  3. Ginčų sprendimui kylantiems tarp jūsų ir Beatati yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė ir jurisdikcija.

 

2021 m. rugpjūčio 13d.