Įkvėpk, Tekstai

Ką veikti tamsiais rudens vakarais?

Prisipažinsiu, nelabai žinau, kaip deramai komunikuoti tokiu laiku, kuriame šiuo metu gyvename. Pirmoji viruso banga man sukėlė daug jausmų, tačiau su jais daug geriau tvarkiausi, negu dabar. Aš jaučiu nerimą, nežinau, kaip elgtis, nežinau, kaip padėti sau ir kitiems – taip norisi iš kažkur pasisemti ramybės ir uždegti šviesą, kad visi pasijustume geriau.

Nors esu didelė namisėda ir nemėgėja nei didelių kompanijų, nei vakarėlių, staiga pričiupau save anądien, kad taip mielai nueičiau į vakarėlį ir linksminčiausi ten, išsipusčiusi, apsvaigusi tarp daugybės nepažįstamų žmonių ir… be kaukių! Net nepykčiau, jeigu jie būtų nepadoriai arti.

Jeigu jūs jaučiatės panašiai ir kartais jums tampa klaikiai liūdna tūnoti tamsiais rudens vakarais namuose, šiandien pasiūlysiu keletą veiklų, kuriomis galima užsiimti neišeinant iš namų, variantų.

O svarbiausia – linkiu, kad jūs ir jūsų artimieji būtumėte sveiki.

1. FILMAI IR SERIALAI

Iš pastaruoju metu žiūrėtų man beprotiškai patiko THE QUEEN’S GAMBIT (Netflix) – stiprus pagrindinis moters vaidmuo, jaudinantys jaunos šachmatininkės pasiekimai, stipri istorija bei vaidyba.

Planuoju pažiūrėti HILLARY (Žmonės cinema) – kelių serijų dokumentinis filmas, pasakojantis politikės Hillary Clinton istoriją.

Vakarams su traškučiais ir vynu puikiai tiks ispanų VALERIA (Netflix).

2. SAVIRŪPYBOS RITUALAI

Tai gali būti:

a) Karšta vonia su žvakėmis ir gražia muzika fone;
b) Veido kaukė ir naujos jogos pozos;
c) Mankšta su youtube;
d) Geras, įtraukiantis romanas. Čia rasite mano geriausių skaitytų romanų rekomendacijas.

3. NAMŲ REIKALAI

Galima užsiimti naudingu namų tvarkymu:

a) Išbandyti Marie Kondo techniką: lankstant drabužius, rūšiuojant mėgstamus nuo nebedėvimų; sudedant kruopas į patogesnes dėžutes ar pan.
b) Parduoti arba padovanoti nenaudojamus daiktus ar drabužius tiems, kuriems jų labiau reikia;
c) Sudaryti sąrašą dalykų, kuriuos reikia įsigyti namams;
d) Peržiūrėjus THE MINIMALISM filmą Netflixe pergalvoti savo pirkimo įpročius.

4. KŪRYBA IR SVAJONĖS

Tikiu, kad stipriai nesuklysiu sakydama, kad dauguma mūsų turi kūrybinių ar kitokių planų, kuriuos vis atidėlioja laikui: „kai turėsiu daugiau laiko”. Gali būti, kad tamsūs rudens vakarai, kai reikia saugotis nuo bet kokių žmonių susibūrimų, yra būtent tai! Pradėkite krapštyti savo senas idėjas ir svajones ir, ką žinote – galbūt gims fantastiškas kūrinys, didelį pelną nešantis verslas ar dar kas nors?

5. DARNESNI SANTYKIAI

Jeigu turite partnerį (-ę), skirkite daugiau laiko vienas kitam: žaidimams, komedijų ar kt. žanro filmų žiūrėjimui kartu, naujų receptų išmėginimui, galbūt susigundysite net įsigyti kokį naują sekso žaislą iš Nebegėdos? Beje, kalbant apie Nebegėda.lt, mes turime net kelias rūšis kortų, skirtų poroms, kuriose – dešimtys aktualių, gilių, svarbių klausimų jūsų vakariniams pokalbiams prie arbatos ar… vyno. Galite išsirinkti čia.O KOKIOS BŪTŲ JŪSŲ REKOMENDACIJOS? PASIDALINKITE!

3 Comments

  Gintarė

  9 lapkričio, 2020

  Aš bandysiu rasti laiko fotoalbumų gamybai, nes vis atidėliojau tai tiems vakarams, kai turėsiu laiko 🙂 ir dar pažadėjau vieną kartą savaitei išmokti naują patiekalą (nors virtuvė tikrai ne mano mėgstama vieta/veikla).

  Mukas

  9 lapkričio, 2020

  Išeikite pasivaikščioti į tamsų mišką. Vasarą tai sunku. Jaukiau ir paprasčiau kai bent pilnatis šviečia ar sniego būna, bet galima ir taip su reguliuojamo galingumo žibintuvėliu. Geri potyriai, jei dar būsit viena/vienas. Ir keisti, nes na tikrai nieko jum ten negali nutikti, bet smegenys gali galvoti ir kitaip.

  Elena

  13 lapkričio, 2020

  Siuo metu zmones atskirti nuo kelioniu, intensyvaus bendravimo, bet tame yra ir daug naudos- tai laikas atsigrezti i save, i savo pojucius bei pomegius. Saunus Beatos patarimai!